Sport

Nogometna reprezentacija hrvatskih svećenika treća na EP u malom nogometu

Nogometna reprezentacija hrvatskih svećenika osvojila je treće mjesto na 11. europskom prvenstvu u malom nogometu koje se od 20. do 23. veljače igralo u Vukovaru.
26. veljače 2017.

Jedanaesto europsko prvenstvo u malom nogometu za svećenike

Nogometna reprezentacija hrvatskih svećenika domaćin je 11. europskog prvenstva u malom nogometu za svećenike od 20. do 23. veljače u Vukovaru.
21. veljače 2017.

Hrvatska je na današnji dan prvi put nastupila na Olimpijskim igrama!

Prije 25 godina, točnije 8. veljače 1992. godine, hrvatski sportaši su prvi put nastupili na Olimpijskim igrama pod vlastitom zastavom.
08. veljače 2017.

Američki Hrvat Bill Belichick osvojio peti Super Bowl

Momčad New England Patriotsa, koju vodi američki Hrvat Bill Belichick, osvojila je 51. Super Bowl, odnosno naslov prvaka profesionalne lige američkog nogometa (NFL), nakon što je noćas u Houstonu na NRG stadionu pred 73.000 gledatelja u produžetku pobijedila Atlanta Falconse sa 34-28, osvojivši peti naslov, sve pod Belichickovim vodstvom.
06. veljače 2017.

Bruno Bošnjak prvi Hrvat s invaliditetom na Svjetskom prvenstvu u snowboardu

Od 30. siječnja do 9. veljače u kanadskom Big Whiteu održat će se IPC Svjetsko prvenstvo u snowboardu za osobe s invaliditetom na kojem će prvi put i Hrvatska imati svog predstavnika jer će boje naše zemlje braniti Bruno Bošnjak.
30. siječnja 2017.

Babić: Izgubili smo jer su igrači u prvom dijelu dali više nego što su mogli

Izgubili smo jer su igrači u prvom dijelu dali više nego što su mogli, ali i zbog pravila IHF-a koji su zbilja čudna jer nismo imali niti 20 sati odmora između utakmica, kazao je izbornik hrvatske rukometne reprezentacije Željko Babić na konferenciji za novinare u Parizu nakon poraza od Slovenije (30-31) u borbi za broncu.
29. siječnja 2017.

Babić nakon poraza u polufinalu: Bogu hvala i slava na svemu

Naši rukometaši poraženi su u dramatičnoj utakmici od Norvežana, kojima je to prva medalja s velikih natjecanja.
28. siječnja 2017.

Babić zahvalio Gospi međugorskoj, Isusu ali i braniteljima, posebno ženama iz Zadra

Željko Babić nakon velike pobjede nad Španjolskom (30:29) i plasmana među četiri najbolje ekipe svijeta rekao je da će ostati svoj i zahvaliti Gospi.
25. siječnja 2017.

Rakitiću nagrada za najboljeg 'momčadskog sportaša' u 2016.

Hrvatski nogometni reprezentativac Ivan Rakitić dobio je u Barceloni nagradu sportskih novina „Mundo Deportivo“ za najboljeg momčadskog sportaša u prošloj godini prilikom čega je potvrdio razgovore o obnovi ugovora s Barcelonom, istaknuvši kako mu je san zauvijek ostati u aktualnom španjolskom prvaku.