Sport

Zlatko Dalić postao najbolji trener Europe!

Zapravo, to nije bio moj, nego uspjeh mojih nogometaša. Sve što sam napravio je da sam ih postavio na pravo mjesto, odabrao najbolju taktiku i na kraju implementirao, skromno je rekao Dalić.
11. studenog 2018.

Rađa poslao poruku roditeljima djece u sportu: 'Svaka opsesija novcem i uspjehom je totalni promašaj

'Jadnu dicu maltretiraju psihički i fizički u nastojanju da od njih naprave Messija ili Kukoča'
29. listopada 2018.

Zvonimir Magdić - doajen hrvatskog sportskog novinarstva

Posebno je pratio južnoamerički nogomet, zbog čega je dobio nadimak 'Amigo'.
10. studenog 2018.

Braća Sinković svjetski prvaci u dvojcu bez kormilara

Braća Martin i Valent Sinković osvojili su naslov svjetskih prvaka u dvojcu bez kormilara na Svjetskom veslačkom prvenstvu u Plovdivu.
15. rujna 2018.

Dino Rađa postao četvrti Hrvat u košarkaškoj Kući slavnih

Nakon Krešimira Ćosića (1996.), Dražena Petrovića (2002.) i Mirka Novosela (2002.) članom Košarkaške kuće slavnih u američkom Springfieldu postao i četvrti hrvatski košarkaš Dino Rađa.
10. rujna 2018.

Luka Modrić najbolji igrač Europe!

Kapetan hrvatske nogometne reprezentacije Luka Modrić proglašen je najboljim igračem Europe u izboru Europske nogometne federacije (UEFA) na svečanosti koja je održana u četvrtak za vrijeme ždrijeba skupina Lige prvaka u Monte Carlu.
31. kolovoza 2018.

Hrvatski kadeti u košarci prvaci Europe

Hrvatska košarkaška reprezentacija do 16 godina po četvrti put u povijesti osvojila je naslov europskoh prvaka.
19. kolovoza 2018.

Plivanje: Sinovčić osvojio zlatnu medalju na 100m leđno!

Hrvatski plivač Dino Sinovčić osvojio je zlatnu medalju na 100 metara leđno na IPC Europskom paraplivačkom prvenstvu koje se od 13. do 19. kolovoza održava u Dublinu.
18. kolovoza 2018.

Oproštaj Subašića: Ostvario sam svoje snove igrajući za Hrvatsku

Prvi vratar hrvatske reprezentacije i jedan od junaka Svjetskog prvenstva u Rusiji gdje je Hrvatska osvojila srebrnu medalju, Danijel Subašić, dirljivom se porukom oprostio od igranja za reprezentaciju.