Luka Modrić osvojio još jedan naslov s Realom

Luka Modrić izabran je za najboljeg igrača natjecanja nakon što je s Real Madridom pobijedio brazilski Gremio s 1-0 u finalu Svjetskog klupskog prvenstva.
Autor: HINA/Laudato/M.P. Photo: ActionSport/PIXSELL nedjelja, 17. prosinca 2017. u 11:20

To je natjecanje u subotu 16. prosinca završeno u Abu Dhabiju, a kapetan hrvatske nogometne reprezentacije izjavio je da mu je ovo 'najbolja godina u karijeri'.

- Kada te drugi ovako vrednuju, to me ispunja ponosom. Nastavit ću davati sve od sebe za Real Madrid i ovaj dres. Želim i dalje osvajati trofeje - dodao je Modrić koji je u ovom izboru pobijedio klupskog kolegu Cristiana Ronalda, strijelca pobjedničkog pogotka u finalu.

Modrić je s Real Madridom ove godine osvojio pet trofeja, a ovo mu je treći naslov svjetskog prvaka s "kraljevskim klubom".