Sport

Oproštaj Subašića: Ostvario sam svoje snove igrajući za Hrvatsku

Prvi vratar hrvatske reprezentacije i jedan od junaka Svjetskog prvenstva u Rusiji gdje je Hrvatska osvojila srebrnu medalju, Danijel Subašić, dirljivom se porukom oprostio od igranja za reprezentaciju.
15. kolovoza 2018.

Još jedan odlazak: Mandžukić se oprostio od reprezentacije!

Drugi najbolji strijelac hrvatske reprezentacije u povijesti, Mario Mandžukić, odlučio se oprostiti od dresa Vatrenih nakon osvojene srebrne medalje na Svjetskom prvenstvu u Rusiji.
14. kolovoza 2018.

Jedrenje: Šime i Mihovil Fantela svjetski prvaci!

Braća Šime i Mihovil Fantela postali su svjetski prvaci u klasi 49er na Svjetskom prvenstvu u danskom Aarhusu.
11. kolovoza 2018.

Martin i Valent Sinković europski prvaci

Još jedan sjajan uspjeh braće Sinković
04. kolovoza 2018.

Naši vaterpolisti osvojili su broncu!

Hrvatska vaterpolska reprezentacija osvojila je brončano odličje na Europskom prvenstvu svladavši u Barceloni Italiju s 10-8 (4-0, 3-5, 2-1, 1-2).
29. srpnja 2018.

Zlatko Dalić nominiran za najboljeg trenera svijeta

Podržite ga svojim glasovima!
25. srpnja 2018.

Vaterpolisti se plasirali u polufinale Europskog prvenstva

'Bila je to fantastična utakmica. Pokazali smo srce, karakter, snagu'

Dobar sportski vikend je iza nas: zlato i srebro za Hrvatsku u rukometu i košarci

Hrvatski gluhi rukometaši osvojili su naslov svjetskih prvaka, a hrvatska košarkaška reprezentacija do 20 godina osvojila je srebro.
23. srpnja 2018.

Sandri Perković jedan hitac dovoljan za pobjedu u Londonu

Najbolja svjetska bacačica diska ostvarila je i četvrtu ovosezonsku pobjedu u natjecanjima Dijamantne lige.